Llistat guanyadors Port Aventura

Redacció

Dijous 18 de juliol

Guanyadors entrades Port Aventura 20/07/2019

Abraham Rodríguez Abellán
Adria Perpinya sanchez
Adrià Espinola
Adrián Ramos González
Aina Curto Val
AITOR SANCHEZ FONTRODONA
Alba Blasco Carmona
Alba Torrelles tillo
albert santandreu corretge
Albert Perez Ratera
ALBERTO MOYA VILLALON
Alberto Diaz Foz
Aleix Fernandez Sanchez
alejandro garcia miñano
Alex Garbayo Wyneken
Amparo Gascon
Ana Dueñas Cabello
Ana Márquez Márquez
Ana Alonso
Ana Narbona luque
Ana maria teruel perez
Andrea Castañer
Andrés Parra Cava
Angel Marti Marti
Anna Borda
Anna Peña sayol
Antonia Vilaseca
Antonia Ruiz Galván Ruiz Galván
Antonio Ojea Fernandez
Antonio Sobrevals Vilella
Arnau Porqueres Marfany
Aureo Juarez Alvarez
Carles Edo higes
Carles Domenec Garcia
Carlos Martínez Rodríguez
Carme Regi
CAROL VIZCAINO ALONSO
Conce Rodríguez
Cristina TOLEDO MARTINEZ
CRISTOBAL RUIZ MONTESINOS
Dafne Gonzalez Da Silva
Dani Gómez Edo
Daniel Gil Ruiz
David Puigdellivol Fernandez
David Garrido Santiago
David Balague ortiz
David Muñoz pedrosa
DAVINIA BUENO
DESIRÉE MOLERO CAZORLA
Didac Ruiz
Edgar Benet Sapera
Eduard Blas Solsona
Eleonor Martínez
Elisa sole ferrando
Elisabet Gutiérrez Oliveira
Eloy Torreblanca Lopez
Enrique Arroyo Marzal
Eric García Fernández
Eric Font Sebastian
Estefania Baena pulido
Ester Sevilla
Esther García Bejarano
Esther Díaz Abarrategui
ESTRELLA MARTÍNEZ
Eva Rodríguez Santiago
Eva Ayllón Garcia
Eva Sancho Castell
Eva Maria Teixido Arevalo
Fatima Prieto Mora
Fina Fernández
Fina Luque Olivares
Francisca Monleón Mañas
Gemma Vila Vals
Georgina Mas Basey
Gerard Perpinya Valls
Gisela Mercade Martínez
Héctor Sánchez García
Héctor francisco Companys larroya
Hugo Redondo Martínez
Iñaki Andonegui Nieto
Isabel Mon
Isabel Rodriguez Moreno
ISRA POMEROL RODRIGUEZ
Jaume Torras Gonzales
Javier ESCOBAR ANTEQUERA
Javier Cardenas
Javier Gonzalez Perez
Jennifer Fontan peralta
Jessica Garcia cabezuelo
Jessica Angel García
Jesus Sanchis
Jesus Ramirez
Jesús Montejo campos
Jesús Corella Ochoa
Joan Serra Marti
Joan Mora Guabianas
JOANA SAMPAIO FONSECA
Jonatan Pinto Alpuerto
Jordi Rodríguez
Jorge Redondo Jurado
Jose Montero Cano
José Pardo Fernández
Jose antonio Martín Rodríguez
Jose Antonio Ubasos Rodriguez
Jose Carlos Salazar Peñafiel
José Luis Olias
Jose Maria Blasco Alcalde
Josep Santandreu sole
Josep Sánchez Alonso
Josep Lozano castillo
Juan Martínez Fuentes
Juan Garcia Cantarero
Juan Lopez Hernandez
Juan Carlos Garcia Sánchez
Juan Carlos Martínez Obón
Judit Viñolas Mercier
Judith Sans Gorgues
Karlota B. Gorrochategui
Kevin Gonzalez Da Silva
Laura Barrionuevo morcillo
Laura viñolas mercier
LAURA PUJIBET GRAU
Lidia Rodríguez
Lucia Portillo
Mª Virginia Espada Moreno
Macarena Beltran esteban
Madeleyne Briones Cevallos
Maik Meijide
Maite Invernon Ros
Manel Gonzalez Rodriguez
Manuel Maza Cuenca
Manuel Gonzalez Demianenko
Marc Fregola
Marc Salinero Roig
Marc Gonzalez Turro
Maria Badia
maria corretge farran
Maria Salazar
Maria del Mar Muñoz Brull
Maribel Carrera Rodriguez
Maricel Romero Vilalta
Marta Saucedo Esa
Marta Marti Margalef
Marta ribas Ribas font
Max Borda
Mayte Córdoba Fuentes
Medir Garcia Ramon
MERCE PEREZ MENDEZ
Mercedes Ramon villares
Miguel Angel Moreno Guitart
Miguel Angel Paez Alonso
Miquel Santandreu corretge
Miquel Egea Hernandez
Miquel Santandreu Corretge
Mireia Güell Rosselló
Monica Arroyo Perez
Mònica Pueyo Azuara
Montse Montane prats
Montse Martínez Rodríguez
Montserrat domene yeste
Myriam Valladolid Araujo
Nell Pérez González
Nerea Bernardo Requena
Nerea Saborido
Nerea Mas Muñoz
Nicolás Prieto Plaza
Noelia Dote Mendoza
Noemi García Artés
Nuria Lopez Vila
Olga Guirao
Oscar Santos gamero
Pablo Mora dominguez
Paloma Gallego molina
Paqui Álvarez Orts
PAQUITO JAIME CANO
Pascual Arasanz Lago
Patricia Martínez Utrillas
Pau Pagès
Pau Llaurado mas
Pauli Jara Romero
Pep Martin martinez
Pere Lozano gallardo
Pili Utrillas Sevillano
Pol Surroca
Rafael Martínez
Rafela Rey Blanco
Ramon Llop pascual
Ramon Gonzalez Roca
Raquel Ortega ferrer
Raul Ropero Suñen
Raúl Maza Ruiz
Rebeca Gonzalez Vivas
Ricard Chene Troy
Ricard Olaya Gaudes
Rocio Vázquez ruiz
Roger Roca Inglada
Rosa Toro ortiz
ROSA DOMINGUEZ GONZALEZ
Rosa Anguera Nolla
Rosa Graciano Morales
Rosa Amparo Gil Andreu
Rosa María Martín Quer
ROSARIO SIURANA ALGUACIL
Ruben Companys larroya
Samuel Martínez Utrillas
Sandra Milena Lopez quintero
Sara Tedejo Farré
Saul Mas Muñoz
Sergi Castañer
Sergi Perarnau
Sergio Martínez Roman
Sergio Álvarez sarmiento
Sheila Fernandez Pastor
SILVIA BARRAGAN RODRIGUEZ
Silvia Wyneken Robert
Silvia Viso Pérez
Toni Ruiz
Toni Segura Ortiz
Toñi Alcaraz Gómez
Vanessa Casal Diéguez
Victor Blanco Xuclà
VICTOR PALACIOS CANALEJO
Victor Maza Ruiz
Xavi Huertas Flores
Xavier Jovells pisa
Yesika Hernández Estepa
Yolanda Oliva Villar
Yoli Martínez Rodríguez

Les entrades seran enviades al correu electrònic apuntat al registre entre el dimecres 17/07 i el divendres 19/07. Per a qualsevol dubte pots enviar un correu electrònic a tescoltem@grupflaix.cat.

També et pot interessar

Podràs saltar l'anunci en
Salta l'anunci
Privacitat i cookies
Aquest lloc web fa servir cookies que ens faciliten dades personals com ara dades associades a la teva navegació en el nostre lloc web. Si fas click a ACCEPTO tant nosaltres com els nostres partners podrem instal·lar cookies o accedir a informació no sensible del teu dispositiu amb l'objectiu de personalitzar continguts i publicitat, proporcionar funcionalitats a les xarxes socials i analitzar el nostre tràfic i audiències. Pots configurar l'ús que ens autoritzes a fer de les cookies clicant a CONFIGURA LES COOKIES.